Orchards of Laila

je první značka prémiových ekologických produktů. Neobsahuje pesticidy a přísně dodržuje všechny požadavky stanovené certifikační komisí EU pro ekologické zemědělství.

Koncept značky představuje postava Laily, starostlivé a obětavé manželky a matky z nedaleké vesnice, která se stará o své vlastní ekologické sady a chce se o jejich nádhernou krásu podělit se světem.

Značka zahrnuje několik kategorií: BIO extra panenský olivový olej stáčený do prémiového italského skla, ochucené olivové oleje, mořskou sůl z Anfehu, výběr koření a mnoho dalších lahůdek. Dále představuje prémiové a limitované dárkové sady pro zvláštní příležitosti s možností úpravy dle požadavků zákazníka. Tyto VIP dárkové sady jsou dokonalou kombinací zdraví a luxusu, která dodá vašemu dárku originalitu, luxus a osobní přístup.

Řada kosmetiky na bázi olivového oleje zahrnuje prémiové přírodní produkty od mýdel, šamponů, mycích přípravků, kondicionérů na vlasy, tělových mlék, tělových olejů a mnoho dalších na bázi panenského olivového oleje. Obsažený olivový olej je zdrojem živin, které tělo a vlasy potřebují k zachování své krásy a vitality. Naše mýdla jsou zpracovávána za studena, aby se zachovaly zdraví prospěšné složky tím, že se zabrání jejich zničení při míchání za tepla (například zachování polyfenolů v olivovém oleji).

Řada hotelových doplňků, kde Orchards of Laila poskytuje prémiový výběr koupelnových sad a dárkových sad, které umožňují špičkovým hotelům a penzionům odlišit se od ostatních.

Prozkoumat

Elissar 

je značkou, která se zaměřuje na spotřebitele, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny.

Koncept značky představuje postava Elissar, fénické královny, která dobyla Kartágo a pomohla rozšířit domorodý olivovník z původní Fénicie (dnešní Libanon) do všech zemí v povodí Středozemního moře (dnešní Tunisko, Španělsko, Itálie, jižní Francie, Řecko...). Elissar představuje sílu ženskosti, její vytrvalost a přínos pro společnost.

Elissar představuje výběrové olivové oleje vyrobené pro rozmanitost středomořské kuchyně. Red label představuje výběr olivových olejů pro rozmanitou čínskou kuchyni. Dále HORECA Line, kde Elissar zásobuje nejlepší 5* hotely v Bejrútu a restaurace v Libanonu a v oblasti Perského zálivu.

Prozkoumat